Pro firmy

Pro firmy

pro firmyFiremním zákazníkům nabízím komplexní fyzioterapeutické služby; péči o zaměstnance z hlediska prevence i terapie.

Preventivní péče zahrnuje poradenství ohledně pracovního prostředí, režimových opatření, volbu správného nábytku a také instruktáž jednoduchých cvičení vhodných do kanceláře jako kompenzace sedavého zaměstnání.

Terapeutická péče obsahuje metodické procesy a postupy vedoucí k postupnému odstranění bolestí pohybového aparátu způsobené jeho přetížením.

Dle evidence ČSSZ byly v prvním čtvrtletí roku 2016 druhou nejčastější příčinou dočasné pracovní neschopnosti právě nemoci pohybového aparátu. V tomto období lidé stonali v průměru 68 dní (nejčetněji se vyskytují nemoci páteře a meziobratlových plotének).

Hlavní vnější příčinou bolestí pohybového systému je statická pracovní pozice (neexistuje správná statická poloha) – např. sedavé zaměstnání), nevhodné rozvržení pracovní plochy nebo nešťastná volba kancelářského nábytku. Významně se na vzniku bolestí a pohybových poruch podílí stres.

Preventivní a terapeutická péče, kterou nabízíme, je příjemným a užitečným benefitem pro vaše zaměstnance. A investice do zdraví vašich zaměstnanců se vám několikanásobně vrátí. Jednak se prokazatelně zvýší jejich výkonnost a jednak se sníží počet (přechodných) pracovních neschopností.

Další informace mohu poskytnout telefonicky, emailem nebo na osobní schůzce.

Sleduj nás na: