Individuální konzultace

Individuální konzultace

Právě řešíte Vám blízké téma vztahující se k pohybu jako takovému, k pohybovým aktivitám a tréninkovému režimu?    Potřebujete jakkoliv pomoci zorientovat se v problematice somatických obtíží, které se Vás bezprostředně týkají?   Máte takové obtíže, kde rehabilitace je vhodnou konzervativní léčbou a potřebujete se poradit s odborníkem?    Zkoušeli jste už mnohokrát zhubnout a stále se nedaří?     Jste natolik motivováni, že dokážete pravidelně cvičit sami, jen Vám chybí odborné vedení a občasné zkonzultování výsledků Vaší snahy a obměna cvičebního plánu?   Chtěli byste poradit a pomoci s cvičením v posilovně?

vstupní konzultace

Na vstupní konzultaci si odeberu stručnou anamnézu, budeme povídat o Vašich očekáváních a cílech,  s kterými přicházíte, o Vašem zdravotním stavu a zdravotních omezeních, ale také o možnostech Vašich i mých a o provozních záležitostech. Seznámíte se s prostředím, ve kterém budete trávit svůj osobní volný čas. Vstupní konzultace je nezávazná a je poskytována ZDARMA.

pravidelná konzultace

Z pohledu fyzioterapeutky mohu být nápomocná v tématech somatických poruch či bolestí pohybového aparátu, ale také například a konkrétněji mohu poradit v technice běhu,  v problematice individuálně správného nastavení a provedení cviků v posilovně nebo doma, mohu Vám poradit ohledně obuvi na sport i vycházkové obuvi a další.

Jako trenérka, v případě, že cvičit chcete sami a potřebujete se pouze poradit, „jak na to“, mohu i Vám být nápomocná. Na každé další pravidelné konzultační lekci můžeme upravovat tréninkový plán, provádět měření a objektivní zhodnocení dosavadních výsledků Vašeho snažení a řešit Vaše dotazy jak postupovat dál. V rámci pravidelné konzultace měříme a vážíme na bioimpedančním přístroji OMRON, měříme tělesné obvody a provádíme fotodokumentaci.

Kontaktujte mne na fit-lea@fit-lea.cz nebo prostřednictvím Facebooku (soukromé zprávy) a můžeme si domluvit konzultaci. Lze také konzultovat prostřednictvím emailu.

Sleduj nás na: